Hakkımızda

KESKEN CAR GROUP

Yılların tecrübe, bilgi birikimi ve ileri teknoloji ekipmanlar ile geniş servis ağımızla hizmet vermekteyiz.


Keskeen Car Group, her marka araca kaliteli hizmet verebilen geniş servis ağıdır. Kapsamlı servis hizmetlerimizle müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarına pratik ve ekonomik çözümler sunarız.

Keskeen Car Group servislerinde kalite süreçlerimiz düzenli olarak kontrol edilir. Tüm müşterilerimizi evinde gibi hissettiririz.

Tüm bakım ve onarımlarımız hızlı, güvenilir ve üretici standartlarındadır. Tüm hizmetlerimiz garantilidir ve garantinizi geçersiz kılmaz. (Tıpkı yetkili servis gibi).

Bütün Keskeen Car Group servisleri yüksek teknolojili servis ekipmanlarını ve en güncel bilgi sistemlerini kullanır. Müşterilerimize hizmet sunan tüm teknik personelimiz arıza tespiti ve onarım konusunda uzman ve eğitimlidir.

Keskeen Car Group servisleri, Türk Standartları Enstitüsü’nden alınan TSE-HYB hizmet yeterlilik belgeleri ile motorlu araçlar için yetkili servislerde geçerli kurallara ve standartlara uygun hizmet verdiği belgelendirilmiştir.

Değerlerimiz

Güvenilirlik

Tüm parçalarımız üretici onaylı ve yasal olarak garantilidir. 

Profesyonellik

Her marka ve model araç bakım ve onarımı konusunda eğitimli teknik personel ile sadece gerekli parçalar onarılır veya değiştirilir.

Rekabetçilik

Müşterilerimize kaliteden ödün vermeden en avantajlı teklifler sunulur.

Kalite & Memnuniyet

Müşterilerimizin paradan ve zamandan tasarruf beklentilerini karşılamak için tüm hizmetlerimizde profesyonelliğimiz ön plandadır. Tekliflerimiz nettir, aracınız zamanında teslim edilir.

Trafikte can ve mal güvenliği için serviste kalite ve profesyonellik